Hľadanie dodávateľa

Naše Služby

Nájdenie výrobcu Vášho produktu

Povedzme si to na rovinu. Zisk sa netvorí pri predaji, ale už pri nákupe produktu od výrobcu. Preto je nájdenie dodávateľa kvalitných produktov s konkurencieschopnou cenou, základom každého úspešného podnikania.

nájsť dodávateľa pre svoj produkt

Rýchlosť

Úzko spolupracujeme s našimi klientmi, aby sme pomohli vyvíjať a vyrábať produkty v dohodnutom časovom rámci.

Kvalita

Spojíme vás so správnou výrobnou spoločnosťou, získame vám najlepšiu cenu a zaistíme, že kvalita produktu nebude nikdy ohrozená.

Kooperácia

Fungujeme na báze dôvery a snažíme sa budovať dlhodobé vzťahy s našimi klientmi aj dodávateľmi.

Vzorkovanie

Zabezpečujeme tiež, aby vaše produkty spĺňali priemyselné štandardy, takže ako súčasť procesu vývoja vám poskytneme produktové vzorky.

Ako u nás prebieha vyhľadávanie výrobcu?

Pomôžeme Vám odomknúť dvere do globálnej siete výrobcov. Amazing Brand ako váš partner riadi kvalitu a zabezpečuje splnenie vašich termínov.

Nechcete rokovať so zahraničným dodávateľom, pretože to vyžaduje veľa úsilia a času? S radosťou Vám s tým pomôžeme.

Máme know-how, zdroje a vybudovanú sieť výrobcov v Číne a celej Ázii na výrobu kvalitných produktov.

V nasledujúcej fáze Vám predstavíme najlepších kandidátov a príp. zisťujeme posledné detaily pred samotným výberom. Posielame Vám report s najlepšími potenciálnymi výrobcami.

Výber finálneho produktu.

Dolaďovanie detailov a výber finálneho výrobcu Vašich produktov.

Naše spolupráce

Čo o nás povedali klienti

Pavol a Peter Amazon FBA

"Tomášov prístup pri našich spoločných konzultáciách bol veľmi profesionálny a zároveň kamarátsky. Počas našich Skype hovorov sme vždy dostali odpoveď na konkrétne kroky na našej ceste k Amazon biznisu. Ďakujeme za všetky spoločné konzultácie a teším sa na ďalšiu spoluprácu."​

Andrej Veľkoobchod - Amazon.de

"Amazon je plný nástrah a Tomáš nám pomohol ich prekonať s ľahkosťou! Bez jeho poradenstva by to bolo veľmi náročné a trvalo by to oveľa dlhšie..."

Roman Jurkovič OBUOY - Life jacket for your drone

"Ďakujeme za perfektne zvládnutý listing a pomoc pri naštartovaní predaja nášho produktu na Amazone."

Nájdite toho najlepšieho výrobcu

Hľadanie toho pravého výrobcu resp. dodávateľa nie je vôbec jednoduché a hlavne je časovo náročné. Okrem toho potrebujete poznať mentalitu krajiny odkiaľ Váš potenciálny budúci výrobca pochádza (väčšinou Čína, Pakistan, Taiwan). 

Celá námaha s vyhľadaním a komunikáciou môže byť zbytočná ak nedodržíte určité zásady. Preto nechajte túto náročnú úlohu na nás a venujte sa dôležitejším veciam v biznise.