O nás

Kto sme a kam smerujeme

Agentúra so zameraním na Amazon

Sme Amazon veteráni a prežili sme si vzostupy ale aj pády. Vďaka týmto skúsenostiam pomáhame ostatným značkám prekonať nástrahy Amazonu a ostatných trhovísk.

Naša Vízia

Každá značka si zaslúži poznať silu Amazonu. V našej vízií každá značka využíva potenciál online trhovísk a stáva sa tak globálnou značkou.

Naša Misia

Zabezpečiť vstup na Amazon pre čo najviac lokálnych značiek a vytvoriť pre ne udržateľný rast a expanziu smerom do zahraničia.

Prečo si zvoliť nás?

Ak plánujete expandovať do zahraničia je logické začať s online trhoviskami a využiť ich potenciál. Nato však potrebujete silného partnera, ktorý pozná všetky nástrahy takéhoto prostredia. A tu prichádzame na rad my. Vyhnite sa zbytočným chybám a zverte expanziu na Amazon profesionálom.

Zmáknuté Procesy

Náš tím rozumie pravidlám a komplexnosti tejto platformy a dokáže aj Vašej značke preraziť na Amazone v akomkoľvek štádiu podnikania.

Overené Metódy

Náš profesionálny tím sa zameriava na overené metódy orientované predovšetkým na zabezpečenie výsledkov. Neustále naše procesy a metódy vylepšujeme.

Pomôžeme Všetkým

Či už si začínajúci podnikateľ? Alebo si už vybudoval úspešnú značku na slovenskom trhu a chceš expandovať na Amazon? Sme tu pre Teba!

0 +

Spokojných klientov

0 +

Vytvorených Listingov

0 +

Rokov Skúseností

0

Úspešné Značky

Sme partia nadšencov Amazonu a budovania značiek

Náš Tím

Tomáš Hurajt

Amazon a vývoj nových produktov je moja vášeň. Väčšinu času pomáham s vylepšovaním procesov a produktov svojich klientov. Verím, že na každý problém existuje riešenie.

Silvia Omachelová

Mojou špecialitou je tvorba predajných textov, grafiky a vlastne komplexná tvorba Amazon listingov. Taktiež pomáham klientom s prieskumom kľúčových slov a SEO optimalizáciou.

Kontaktuj nás

Máte otázku?
Napíšte nám

Potrebujete sa poradiť ohľadom našich služieb?
Máte technickú otázku? 

Napíšete nám a my sa Vám čoskoro ozveme.

Telefonická Podpora

+421 915 252 303

Email Podpora

info@amazingbrand.sk