SEO Optimalizácia Listingov

Naše Služby

Vytvorenie a optimalizácia listingov

Úspešný listing je ten, ktorý je dobre vyhľadateľný amazon algorytmom a zároveň optimalizovaný pre zákazníka. V Amazing Brand máme vypracovaný dôsledný postup získavania a triedenia kľúčových slov. Pri prieskume používame profesionálne softvérové riešenia vďaka čomu je prieskum kľúčových slove veľmi efektívny. Pri každom produkte taktiež ručne prechádzame kľúčové slová aby sme si boli istí, že sú relevantné k Vašemu produktu.

seo optimalizácia na Amazone

Zlepšenie rankingu

Implementácia kľúčových slov do produktových popisov je kľúčovým bodom, ktorý vo veľkej miere ovplyvňuje koľko predajov váš produkt bude mať. Bez správnej optimalizácie produkt nebude viditeľný pre zákazníka a tým pádom nebude mať predaje.

Zvýšenie predajnosti

Keď sa produkt rankuje na veľké množstvo kľúčových slov, tým viac zákazníkov dokáže produkt nájsť a tým viac predajov produkt bude mať.

Optimizácia listingu

Netvoríme obsah iba pre Amazon algorytmus, ale aj pre zákazníka. Použitie kľúčových slov v listingu je veľmi dôležité, ale rovnako dôležité je porozumenie zákazníka a poskytnutie dôležitých informácií o produkte.

Infografika

Vysvetlenie základných vlastností produktu formou infografiky poskytne najdôležištejšie infomrácie jednoduchým spôsobom. Zákazník nemusí hľadať informácie v produktovom popise a tým pádom, inforgrafika zvyšuje konverize.

Ako u nás prebieha SEO optimalizácia?

Základom každej dobrej optimalizácie je kvalitný prieskum kľúčových slov, takže ak ho ešte nemáte začneme tam. Následne vytvoríme podľa potreby texty a grafiku pre Váš listing. Ak ste v programe Brand Registry, pomôžeme Vám vytvoriť aj A+ Content príp. Amazon Store.

Ukážeme Vám samotný listing a spolu s Vami vykonáme prípadné úpravy.

Samozrejme Váš produkt musia zákazníci chcieť. Ak tomu tak nie je, tam je aj SEO optimalizácia bezmocná.

Naše SEO služby zahŕňajú:
1. Podrobný prieskum kľúčových slov
2. Vytvorenie a optimalizácia listingu                                                3.Profesionálne fotografie                                                                                          4. Infografika                                                                                                                5. A+ content (v prípade ak máte Brand Registry)

 

Naše spolupráce

Čo o nás povedali klienti

Pavol a Peter Amazon FBA

"Tomášov prístup pri našich spoločných konzultáciách bol veľmi profesionálny a zároveň kamarátsky. Počas našich Skype hovorov sme vždy dostali odpoveď na konkrétne kroky na našej ceste k Amazon biznisu. Ďakujeme za všetky spoločné konzultácie a teším sa na ďalšiu spoluprácu."​

Andrej Veľkoobchod - Amazon.de

"Amazon je plný nástrah a Tomáš nám pomohol ich prekonať s ľahkosťou! Bez jeho poradenstva by to bolo veľmi náročné a trvalo by to oveľa dlhšie..."

Roman Jurkovič OBUOY - Life jacket for your drone

"Ďakujeme za perfektne zvládnutý listing a pomoc pri naštartovaní predaja nášho produktu na Amazone."

Prečo outsourcovať SEO optimalizáciu?

Zlepšením rankingu produktu dokážeme zvýšiť ziskovosť vášho produktu na Amazone. SEO Expert zameraný na najväčšiu platformu na svete, zabezpečí zvýšnie impresií, zlepšenie rankingu, optimalizáciu listingu a tým pádom zvýšenie konverizíí a predajov.