Konzultácie s odborníkom

Naše Služby

Poradíme s Amazonom

Na začiatku Vám vysvetlíme ako funguje svet Amazonu a ostatných online trhovísk. Zistíme aké ciele máte so svojou (budúcou) značkou. Taktiež zodpovedáme všetky Vaše otázky ohľadom predaja na trhoviskách.

Odborné konzultácie podnikanie na Amazone

Flexibilita

Vieme prispôsbiť obsah a tempo poradenstva

Skúsenosti

Máme zozbierané niekoľkoročné skúsenosti s Amazonom

Ľudský prístup

Pri každej konzultácií sa Vám snažíme výjsť v ústrety

Rýchlosť

Konzultácie plánujeme v čo možno najkratšom čase

Ako u nás prebiehajú naše konzultácie?

Po úvodnom kontakte si dohodneme termín prijateľný pre obe strany. Vysvetlíte nám s čím potrebujete pomôcť a následne pre Vás vyberieme vhodného experta, ktorý rozumie danej problematike.

V úvode konzultácií si spolu prejdeme Váš plán a nastavíme smerovanie. Ak je potrebné ešte niečo vysvetliť – vysvetlíme a pustíme sa do daného problému.

V priebehu konzultácií sa môžete pýtať na akúkoľvek tému ohľadom predaja na Amazone ale vieme poskytnúť aj poradenstvo v iných oblastiach ako je napr. budovanie značky, marketingové kampane a iné.

Na záver si dohodneme ďalší postup a ak je to potrebné nastavíme si ďalší termín konzultácie.

Naše spolupráce

Čo o nás povedali klienti

Pavol a Peter Amazon FBA

"Tomášov prístup pri našich spoločných konzultáciách bol veľmi profesionálny a zároveň kamarátsky. Počas našich Skype hovorov sme vždy dostali odpoveď na konkrétne kroky na našej ceste k Amazon biznisu. Ďakujeme za všetky spoločné konzultácie a teším sa na ďalšiu spoluprácu."​

Andrej Veľkoobchod - Amazon.de

"Amazon je plný nástrah a Tomáš nám pomohol ich prekonať s ľahkosťou! Bez jeho poradenstva by to bolo veľmi náročné a trvalo by to oveľa dlhšie..."

Roman Jurkovič OBUOY - Life jacket for your drone

"Ďakujeme za perfektne zvládnutý listing a pomoc pri naštartovaní predaja nášho produktu na Amazone."

Využite naše skúsenosti

Na Amazone predávame od roku 2016. Poradenstvo v oblasti podnikania na Amazone poskytujeme už od roku 2019 a postupne sme zozbierali množstvo skúseností od ostatných klientov. Vďaka tomu môžete predísť drvivej väčšine problémov, ktoré pri podnikaní na Amazone nastávajú.

Kto Vám poradí?

Naši Odborníci

Amazon a vývoj nových produktov je moja vášeň. Väčšinu času pomáham s vylepšovaním procesov a produktov svojich klientov. Verím, že na každý problém existuje riešenie.

Tomáš Hurajt Development, Sourcing