Nastavenie a optimalizácia PPC reklamy

Naše Služby

Amazon PPC

Aktuálna situácia na Amazone je taká, že iba veľmi málo predajcov dokáže fungovať bez Amazon PPC reklamy. Postupom času sa reklama stala súčasťou predaja a je na Vás aby ste tento aspekt dokázali riadiť tak aby to dávalo zmysel. Teraz však máte nás a my Vám s týmto problémom ochotne pomôžeme! 

amazon ppc

Efektivita

Efektivita v rámci Amazon PPC je absolútne kľúčovou a my Vám ju pomôžeme vylepšiť

Progress

Pomocou špecifických krokov zabezpečíme aby sa Vaše kampane stále vyvíjali - tým správnym smerom.

Automatizácia

Pri viacerých produktoch môže by Amazon PPC pomerne komplikované a časovo náročné. Práve preto Vám pomôžeme celý proces automatizovať.

Reporting

Určíme periodicitu reportov a poskytneme Vám detailné reporty z každého obdobia aby ste mali prehľad o vývoji kampaní.

Ako u nás prebieha manažment Amazon PPC?

Na úvod si dáme konzultáciu kde si vysvetlíme čo to Amazon PPC je ako ho využiť v predaji na Amazone. V prípade, že už na Amazone predávate, vykonáme hĺkový audit Vašich kampaní.

Na základe Vašej súčasnej situácie určíme formu spolupráce. Vytvoríme návrhy na zlepšenia kampaní alebo nastavíme marketingovú stratégiu.

V nasledujúcej fáze vypracovávame audit, návrh na mieru alebo stratégiu postupu v Amazon PPC. Počas tejto fáze s Vami komunikujeme a dolaďujeme detaily.

V určitých časových intervaloch Vám poskytujeme reporty a upravujeme smerovanie kampaní.

Naše spolupráce

Čo o nás povedali klienti

Pavol a Peter Amazon FBA

"Tomášov prístup pri našich spoločných konzultáciách bol veľmi profesionálny a zároveň kamarátsky. Počas našich Skype hovorov sme vždy dostali odpoveď na konkrétne kroky na našej ceste k Amazon biznisu. Ďakujeme za všetky spoločné konzultácie a teším sa na ďalšiu spoluprácu."​

Andrej Veľkoobchod - Amazon.de

"Amazon je plný nástrah a Tomáš nám pomohol ich prekonať s ľahkosťou! Bez jeho poradenstva by to bolo veľmi náročné a trvalo by to oveľa dlhšie..."

Roman Jurkovič OBUOY - Life jacket for your drone

"Ďakujeme za perfektne zvládnutý listing a pomoc pri naštartovaní predaja nášho produktu na Amazone."

Nechajte is poradiť od profesionálov

Amazon PPC je oblasť kde môžete ako firma “utopiť” veľmi veľa paňazí. Preto sa oplatí poradiť sa so skúsenejšími predajcami alebo nechajte túto oblasť na nás. 

Výkonnosť reklamy na Amazone úzko súvisí aj s ostatnými aspektami Vášho biznisu ako je positioning, konverzia predaja atď. Preto je potrebné sa na PPC pozerať komplexne.